• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Ana sınıfı öğrencilerinden iki çocuğa tekerlekli sandalye

Tarih: 15 Nis 2016
(10). kez Okundu
Ana sınıfı öğrencilerinden iki çocuğa tekerlekli sandalye

Zonguldak Ereğli Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ana Sınıfı öğrenci ve öğretmenleri, düzenledikleri kermesin geliri ile aldıkları bir adet akülü, bir adet de manuel tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine teslim edildi.

Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk, Karadeniz Ereğli Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin büyük hamiyetperverliğini gördüklerini söyledi. Okulda ana sınıfı öğrencileriyle yapmış oldukları kermeste elde edilen gelirle bir çocuğu akülü tekerlekli sandalye, bir çocuğu da manuel tekerlekli sandalyeyle buluşturduklarını dile getiren Şentürk, “Ben gerek Gamzenur Akmanoğlu kızımız, gerekse Yasemin Pamukçuoğlu adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yaptıkları bu her türlü tebrik ve takdirin ötesindeki davranışlardan ötürü sandalyelerden istifade eden engelli kardeşlerim adına kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu davranışların ilçemizdeki, bölgemizdeki, hatta ülkemizdeki tüm okullara örnek olmasını diliyorum.”

Çocuk gelişimi Bölümü Alan Şefi Canan Kart, süreçte verdiği desteklerden ötürü Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürk’e çiçek takdim etti. Şentürk çiçeği alırken, “Ne yaptıysanız siz yaptınız, çok teşekkür ediyorum, bu çiçek ve daha iyilerine sizler layıksınız” diyerek teşekkür etti.
(*)
(*)
Yorumunuz: (*)