• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Engelli aşıkların evliliği engel tanımadı

Tarih: 05 Ara 2014
(47). kez Okundu
Engelli aşıkların evliliği engel tanımadı

Ankara’da yaşayan bedensel engelli kadın, ailesi karşı çıkmasına rağmen sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı engelli gençle Adana’da evlendi

porno seyret
Ankara’da oturan bedensel engelli 22 yaşındaki Yaprak Sezgin, sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı 23 yaşındaki engelli Serdar Gamsız ile evlenmesine ailesi onay vermemesine rağmen Adana’nın Ceyhan ilçesine gelerek, sevdiği gençle dünya evine girdi.

Engelli çiftin nikahını, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk kıydı. Öztürk, çifte 3 çocuk tavsiyesinde bulundu ve ömür boyu mutluluk diledi. Tekerlekli sandalyeyle katıldıkları düğünlerinde pasta kesen çift, dans etti.

Serdar Gamsız, gazetecilere, 8 ay önce sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı Yaprak Sezgin ile Ankara’daki bir toplantıda görüştüğünü ve evlenme teklif ettiğini anlattı.

Eşinin ailesinin evliliğe onay vermediğini belirten Gamsız, ”Yaprak’la anlaştım ve onu Ceyhan’a getirdim. Çok zorluk yaşadık ama gerçekten seven insanlar tüm zorlukları aşar. Biz de engelleri aşarak evlendik. Yadırgayanlar var ama biz çok mutluyuz” dedi.

Yaprak Sezgin de eşiyle mutlu bir ömür geçirmeyi dilediğini ifade ederek, ”Birbirimize destek olacağız. Aradığım bütün özellikleri onda bulduğumu hissettiğim için evlendim. Alın yazımız böyleymiş. Evlendiğim kişiyi çok uzaklarda buldum, çok mutluyum. Düğünümüzde bize destek veren Ceyhan Kültür Sanat ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İldeniz Özal’a teşekkür ederim” diye konuştu.

Anadolu Ajansı
(*)
(*)
Yorumunuz: (*)