• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Özel öğrencilerden Erkoç’a ziyaret

Tarih: 13 May 2016
(5). kez Okundu
Özel öğrencilerden Erkoç’a ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Engelliler Haftası dolayısıyla engelli öğrencileri misafir etti
Kahramanmaraşlı engelli öğrenciler, Engelliler Haftası dolaysısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret etti. Her insanın engelli olabileceğine işaret eden Başkan Fatih Mehmet Erkoç, “Engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak, kendi başlarına yaşayabilmelerini, üretken insan durumuna getirilerek, yaşam düzeylerini yükseltmek, mevcut şartlar içinde en iyi ortamları hazırlamak ve iş imkânı sağlamak bizim önceliklerimiz arasında” dedi. Büyükşehir Belediyesi olarak ‘Engelsiz bir Kahramanmaraş’ için yola çıktıklarını vurgulayan Erkoç, “Engelliler Şube Müdürlüğü, şehrimizde yaşayan engelli vatandaşlarımız için yol gösterici ve toparlayıcı bir görev üstlenmektedir. Şehrin üstyapı çalışmalarında, parkların yapımında, kamusal alanlarda, toplu taşıma alanında ve en önemlisi sosyal hayatta gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda hep engelli vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek için hareket ediyoruz” diye konuştu.

HEDİYELER VERDİ
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, kendisini makamında ziyaret eden engelli öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
(*)
(*)
Yorumunuz: (*)