• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Özel öğrencilere asker eğlencesi

Tarih: 12 May 2016
(4). kez Okundu
Özel öğrencilere asker eğlencesi

İZMİR’in Ödemiş İlçesi’nde yaşayan engelli öğrencilerin 1 günlüğüne yapacakları sembolik askerlik görevi için eğlence düzenlendi.

Ödemiş Park Kulüp Derneği ile Engelsiz Yarınlar Derneği işbirliğinde özel öğrenciler için sembolik asker uğurlama eğlencesi Ödemiş Park Kulüp bahçesinde düzenlendi. Eğlenceye AK Partili Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, belediye meclis üyeleri, CHP Ödemiş Başkanı Nazan Dönmez, CHP Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Emine Barut, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Dalar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Duman, Engelsiz Yarınlar Derneği Başkanı Uğur Pınar, engelliler ve yakınları katıldı. Özel çocuklara bir gün de olsa, mutlu bir gün yaşatmak istediklerini söyleyen Dernek Başkanı Uğur Pınar, 10 engelli öğrencinin sembolik olarak Gaziemir Ulaştırma ve Personel Eğitim Merkezi’nde 1 günlüğüne asker olacağını belirtti. Belediye Başkanı Mahmut Badem ve eşi Nevin Badem, özel çocuklarla beraber orkestra eşliğinde oyunlar oynadı. Ödemiş Belediyesi olarak özel çocuklar ve ailelerinin her zaman yanında olmaya gayret ettiklerini dile getiren Belediye Başkanı Mahmut Badem, talepler doğrultusunda projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.
Daha sonra özel çocuklara, tekerlekli sandalye almak için bir bağış kampanyası düzenlendi. Başta Belediye Başkanı Mahmut Badem olmak üzere CHP İlçe Başkanı Nazan Dönmez ve bazı iş adamları kampanyaya katkıda bulundu. Gece sonunda Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve Park Kulüp Derneği Başkanı Şaban Bozkan’a, Engelsiz Yarınlar Derneği tarafından birer plaket verildi.
(*)
(*)
Yorumunuz: (*)