• Yazı Boyutu:
  • A+
  • A-

Yenimahalle’ye engelli kaldırımları

Tarih: 25 Ara 2014
(73). kez Okundu
Yenimahalle’ye engelli kaldırımları

Yenimahalle Belediyesi, kış şartlarına rağmen alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, kaldırım ve tretuvar çalışmalarını engelli vatandaşlara göre düzenliyorlar.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Hepimiz potansiyel engelliyiz. Ne zaman ne olacağını kimse bilemez. Engelli vatandaşların da diğer sağlıklı vatandaşlar gibi yaşamaya hakkı vardır. Bu yüzden engellilerin daha rahat bir yaşam sürebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu ile beraber çalışmaları inceleyen Yaşar, inşaatı devam eden Fen İşleri Müdürlüğü baş şoförlük binası ve makine parkını da gezdi.

HIZLA YÜKSELEN BU BİNAYI YAKINDA HİZMETE AÇACAĞIZ

Macunköy Mahallesi’nde 10 bin 588 metrekare alana inşa edilen tesisi denetleyen Başkan Yaşar, hızla yükselen binayı yakında hizmete açacaklarını söyledi. Yaşar, “Her geçen gün en donanımlı ve en yeni hizmet araçlarını bünyemize kazandırıyoruz. Bu hızlı büyüme neticesinde mevcut makine ikmal tesisimizin ihtiyacı karşılamaması üzerine Macun’da yeni bir binanın inşaatına başladık. Büyük araçların park yeri olacak bu tesiste aynı zamanda bakım ve onarımları da yapılabilecek. Yine personelimiz tesisin sağladığı imkanlarla sağlık bir ortamda çalışma fırsatı bulacak.” diye konuştu.
(*)
(*)
Yorumunuz: (*)